Літня шина Continental EcoContact 6 245/50 R19 105V
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 245/50 R19 105V 245/50 R19 105 V 245/50 R19 105 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 245/50 R19 105V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
245/50VR19 CONTI TL ECO 6 I FR XL 105V E 3121240000 | 1 116 zł |
Continental EcoContact 6 (245/50 R19 105V) 03121240000 | 1 026 zł |
Opona Continental 245/50R19 EcoContact 6 105V XL FR I - opony letnie 31212 | 1 029 zł |
Continental EcoContact 6 ( 245/50 R19 105V XL EVc, i ) | 1 011 zł |
Continental EcoContact 6 ( 245/50 R19 105V XL EVc, i ) 03121240000 | 1 000 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 245/50 R19 105V
Ціни на Continental EcoContact 6 245/50 R19 105V |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 245/50 R19 105V | від 1 000 zł | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 245/50 R19 105W | від 924 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →