Літня шина Michelin Latitude Sport 3 245/50 R19 105W Run Flat BMW/Mini
Відео 2Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin Latitude Sport 3 245/50 R19 105W Run Flat BMW/Mini 245/50 R19 105 W RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Latitude Sport 3 245/50 R19 105W Run Flat BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Latitude Sport 3 ZP ( 245/50 R19 105W XL *, runflat ) 414419 | 1 143 zł |
Michelin Latitude Sport 3 ZP (245/50 R19 105W) 414419 | 1 166 zł |
Opona Michelin 245/50 ZR19 LATITUDE SPORT 3 105W ZP * - opony terenowe 414 | 1 057 zł |
Michelin Latitude Sport 3 ZP ( 245/50 R19 105W XL *, runflat ) | 1 187 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Latitude Sport 3 245/50 R19 105W Run Flat BMW/Mini
Ціни на Michelin Latitude Sport 3 245/50 R19 105W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Michelin Latitude Sport 3 245/50 R19 105W Run Flat BMW/Mini | від 1 057 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →