Зимова шина Continental ContiWinterContact TS850P 285/40 R22 110V Audi
Відео 2Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS850P 285/40 R22 110V Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS850P 285/40 R22 110V Audi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 850P (285/40 R22 110V) 03555940000 | 1 778 zł |
Opona Continental 285/40R22 WinterContact TS 850 P 110V XL AO - opony zimo | 1 659 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 285/40 R22 110V XL AO ) 03555940000 | 1 787 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 285/40 R22 110V XL AO ) | 1 809 zł |
Opony zimowe 285/40R22 110V ContiWinterContact TS 850 P Continental 2023 | 1 724 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →