Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS850P 285/40 R22 110V Audi
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS850P 285/40 R22 110V Audi |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS850P 285/40 R22 110V Audi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 850P (285/40 R22 110V) 03555940000 | 1 778 zł |
Opona Continental 285/40R22 WinterContact TS 850 P 110V XL AO - opony zimo | 1 649 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 285/40 R22 110V XL AO ) 03555940000 | 1 874 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 285/40 R22 110V XL AO ) | 1 882 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →