Літня шина Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5P (255/30 R19 91Y) 03561680000 | 1 288 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 255/30 ZR19 91Y XL RO2 ) 03561680000 | 1 285 zł |
Continental ContiSportContact 5P ( 255/30 ZR19 91Y XL RO2 ) | 1 301 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y | від 1 285 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y Audi RS | від 1 033 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5P 255/30 R19 91Y Mercedes-Benz | від 1 018 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →