Корм для собак Brit Pate&Meat Lamb 6 шт 0.8 кг
Фото 5 |
Brit Pate&Meat Lamb 800 g 6 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Brit Pate&MeatПорівняти в таблиці →
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, клас: суперпреміум
від 41 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% качка, 3% гороховий крохмаль, 1% Горохова клітковина, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% індичка, 3% крохмаль, 1% Горохова м'якоть, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% лосось, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% лососева олія, клас: суперпреміум
від 110 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 120 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% оленина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
Модификації Brit Pate&Meat Lamb
Ціни на Brit Pate&Meat Lamb |
---|---|---|---|---|
Brit Pate&Meat Lamb 1 шт 0.4 кг | від 6 zł | 12 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Lamb 1 шт 0.8 кг | від 10 zł | 13 пропозицій | ||
Brit Pate&Meat Lamb 6 шт 0.8 кг | від 63 zł | 2 пропозиції | ||
Brit Pate&Meat Lamb 12 шт 0.8 кг | від 120 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка (м'ясо, шлунок, печінка, серце, шия), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 64 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка (м'ясо, серце, печінка, шлунок), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, картопля, морква, горох, мінерали, клас: суперпреміум
від 61 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина (м'ясо, серце, легені, рубець, печінка), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.62 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, лосось, курка, мінерали, клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 63 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 55% яловичина, 15% індичка, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
від 67 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% курка, 22% яловичина, 3% крохмаль, 1% клітковина, 0.5% масло, клас: суперпреміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина (м'ясо, легені, вим'я, печінка, серце, рубець), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 60 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, яловичина, свинина, рис, морква, мінерали, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце, легеня, рубець, печінка, нирка, вим'я, бульйон, картопля, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: серця/печінка/легкі кабана, бульйон, чорниця, ожина, мінерали, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум