Корм для собак Brit Mono Protein Lamb 400 g 1 шт
Brit Mono Protein Lamb 400 g |
|
Корм підходить для собак з чутливим травленням, алергією і харчовою непереносимістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brit Mono Protein Lamb 400 g 1 шт
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa BRIT Mono Protein Jagnięcina 400 gPełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych, odpowiednia dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową. Bez soi. Bez glutenu.... щеBez GMO. Bez konserwantów i barwników. 100% jedno źródło białka zwierzęcego. Electro.plПоскаржитись | 7 zł |
Karma dla psa BRIT Mono Protein Jagnięcina 400 gPełnoporcjowa karma mokra dla psów dorosłych, odpowiednia dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową. Bez soi. Bez glutenu.... щеBez GMO. Bez konserwantów i barwników. 100% jedno źródło białka zwierzęcego.... Avans.plПоскаржитись | 7 zł |
Brit Mono Protein Lamb karma mokra dla psa z jagnięciną 400g DARMOWA DOSTAOdpowiednia dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, alergią i nietolerancją pokarmową
Bez soi. Bez glutenu. Bez dodatk... щеu konserwantów i barwników
100% czystego białka jagnięcego zoo24.plПоскаржитись | 8 zł |
Brit Brit Mono protein lamb karma mokra dla psa z jagnięciną 400 gOdpowiednia dla psów z wrażliwym przewodem pokarmowym, alergią i nietolerancją pokarmową Bez soi. Bez glutenu. Bez dodatku ko... щеnserwantów i barwników 100% czystego białka jagnięcego Bee.plПоскаржитись | 12 zł |
Brit Mono Protein Lamb - 400g puszka BMO7Brit Mono Protein Lamb - mokra karma monobiałkowa dla psa Seria karm mokrych Brit Mono została stworzona z myślą o psach z wr... щеażliwymi żołądkami, takich u których występują nietolerancje pokarmowe oraz dla psich alergików. Również karma Brit Mono Protein Lamb w swoim założeniu dedykowana jest dla takich psów. Wynika to z faktu, iż przepis na karmę opiera się o jedno źródło białka. Przez co znacznie łatwiej jest dopasować odpowiednią dietę dla psa, a także przy stwierdzeniu problemów na tle żołądkowym diagnozować, które składniki diety nie służą naszemu pupilowi. Ważnym aspektem jest forma karmy. Nie podlega wątpliwościom, że mokra forma posiłku jest także łatwiejsza w przyswajaniu. Możemy ją podawać zimną, a także delikatnie ogrzaną, tak aby była jeszcze łatwiejsza w strawieniu dla psiego żołądka. To co zasługuje na uwagę, to że karmy z tej serii nie zawierają soi, wolne są od glutenu a także nie znajdziemy w nich konserwantów i barwinków. Mokra karma w puszce dla psa Linia mokrych karm dla psów Brit Mono Protein to 8 zróżnicowanych ze względu na smak karm w puszkach 400g. W karmie Brit Mono Protein Lamb głównym źródłem białka jest jagnięcina , która stanowi 74% składu karmy. Przekłada się to finalnie na 9% zawartość surowego białka i 7% tłuszczu w karmie. Jagnięcina ceniona jest jako główny składnik karmy ze względu na bogactwo w witaminę B12 i B3 oraz zawartość L-karnityny, która pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Co ważne karma ta nie zawiera zbóż, soi oraz składników GMO. Brit Mono Protein - mokra karma w puszcze - najważniejsze cechy karmy 74% mięsa i podrobów indyka 9% surowego biłka jagnięcina zawiera witaminę B12 i B3 oraz L-karnitynę bez soi, zboży i GMO jedno źródło białka - monobiałkowa Zalety karmy Brit Mono wskazane dla psów w wrażliwym przewodem pokarmowym dobre uzupełnienie diety u psów alergicznych nie zawiera glutenu oraz zbóż wygodna forma i gramatura opakowania. Inne karmy dla psów oparte o jedno źródło białka znajdziesz tutaj - Pies - karma monobiałkowa Karma mokra dla psów, monobiałkowa Dostępne opakowania 400g Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plПоскаржитись | 7 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Brit Mono ProteinПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 74% індичка, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 74% кролик, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 74% ягня, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 4% рис, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 74% ягня, 4% рис, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% тунець, 5% батат, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% індичка( м'ясо, субпродукти), батат, гороховий крохмаль, клітковина, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 74% індичка, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 44 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% індичка( м'ясо, субпродукти), батат, гороховий крохмаль, клітковина, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: короп, картопля, морква, горох, борошно горохова, лігноцелюлоза, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 4% рис, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 4% рис, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% індичка( м'ясо, субпродукти), батат, гороховий крохмаль, клітковина, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, картопля, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: качка, перепел, бульйон, банан, гарбуз, мінерали, шпинат, груша, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% тунець, 5% батат, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: індичка, картопля, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: 70% яловичина, 3% гороховий крохмаль, 1% горохове волокно, клас: суперпреміум
від 7 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум