Дриль-шурупокрут Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002
Відео 1Фото 10 |
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002 |
|
Модель 06039D7000 поставляється без аксесуарів, в комплекті моделі 06039d7001 один акумулятор (2 Агод), зарядний пристрій і кейс, в комплекті моделі 06039d7002 два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Universaldrill 18V-60 Wiertarka Akumulatorowa Zielony/Czarny 18 V 06 | 547 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalDrill 18V-60 06039D7002 | 750 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalDrill 18V-60 06039D7002 | 750 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002
Ціни на Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7001 | від 610 zł | 3 пропозиції | ||
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7002 | від 547 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000 | від 335 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →