Ігровий смартфон Asus ROG Phone 5 256 ГБ / 16 ГБ
Відео 17Фото 14 | Очікується у продажу 4 500 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.78; роздільна здатність екрану: 2448х1080; Захист екрана: Gorilla Glass Victus; Співвідношення дисплей/корпус (%): 82; ОС: Android 11.0; Модель процесора: Snapdragon 888 5G; Процесор (ГГц): 2.84; Графічний процесор: Adreno 660; ОЗП (ГБ): 16; Пам'ять (ГБ): 256 в списокмої списки |
Asus ROG Phone 5 256 ГБ / 16 ГБ
2021 рікROGігровийгарний звук144 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереоUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 144 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 888 5G
Камера:3 модулі, 64 МП, + 13 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:238 г
Два роз'єми USB С (другий знаходиться збоку, для аксесуарів). Стерео динаміки. Задня панель підсвічується.
Немає захисту від пилу і вологи.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Asus ROG (геймерські)
від 4 860 zł
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 423 zł
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 4 445 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 2 699 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 2 715 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 3 961 zł
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 246 г
від 4 699 zł
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 246 г
від 3 136 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 3 449 zł
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 247 г
від 2 899 zł
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 238 г
Відеоогляди
Asus ROG Phone 5 | Jakość zdjęć
7 червня 2021228 переглядів
ASUS ROG Phone 5 | Gamingowa bestia!
10 березня 202136 728 переглядів
Asus ROG Phone 5 Smartfonowa konsola | Recenzja
1 серпня 20211 440 переглядів
Asus ROG Phone 5 - Mobzilla odc. 542
11 березня 202192 508 переглядів
Asus ROG Phone 3 - recenzja, Mobzilla odc. 525
23 липня 2020103 925 переглядів
Xiaomi Mi 10T Pro vs Asus ROG Phone 5 ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 865 vs Snapdragon 888
6 червня 20211 785 переглядів
Samsung Galaxy S20 Ultra vs Asus ROG Phone 5 ❗❗❗ | Speed Test | Exynos 990 vs Snapdragon 888
5 червня 20212 592 перегляда
ASUS ROG PHONE 5 UNBOXING | CALL OF DUTY MOBILE GAMEPLAY | AbhiHaran
28 травня 2021265 переглядів
Asus ROG Phone 5 (Unboxing & Camera Test)
9 квітня 2021277 переглядів
Asus ROG Phone 5: A Monster Gaming Smartphone Unboxing.
20 червня 2021215 переглядів
Asus Rog Phone 5 unboxing | gaming review | gaming connecter setup.... #asus
12 червня 2022116 переглядів
ASUS ROG PHONE 5 UNBOXING #shorts
8 серпня 2021144 перегляда
ASUS ROG PHONE 5 UNBOXING..
1 травня 2021129 переглядів
ASUS ROG Phone 5 Unboxing#short
22 серпня 20211 678 переглядів
Asus Rog phone 5 unboxing wow that's awesome
22 липня 2021648 переглядів
asus rog phone 5 | asus rog phone 5 unboxing review and first look | asus rog phone 5 pubg test #rog
2 червня 2021566 переглядів
Asus ROG Phone 5 Unboxing & First Look & Amazing Gaming Phone Is Here
19 квітня 2021156 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 675 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г