Смартфон Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ
Відео 17Фото 15 |
Закрити
Шапка
Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ
2023 рікZenfone (топ)камерафонхороша автономністьгарний звук144 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоHi-ResUFS 4.0Wi-Fi 7
Екран:5.9 ", 2400x1080 (20:9), 446 ppi, 144 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:2 модулі, 50 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4300 мАгод
Вага:172 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Zenfone 10 Smartfon Midnight Black 59" 90AI00M1-M000E0Platforma mobilna Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 5G.
Kompaktowy wyświetlacz o przekątnej 5,9 cala, który idealnie leży w dłoni.... щеEkran AMOLED HDR 144 Hz zapewniający wyjątkowo płynne animacje.
Wydajna bateria 4300 mAh z adapterem HyperCharger 30 W, zoptymalizowany Amazon.plПоскаржитись | 3 099 zł |
Smartfon ASUS ZenFone 10 16/512GB 5G 5.92" 144Hz Czarny 90AI00M1-M000E0Mały rozmiar, wielkie możliwości! Gwarantujący doskonałą zabawę Zenfone 10 to połączenie wydajności i atrakcyjnego wyglądu w... щеidealnym, kompaktowym urządzeniu. Wszystko, czego potrzebujesz do mobilnej wolności: szybki procesor Snapdragon® 8 Gen 2, aparat z najlepszymi, nowymi funkcjami i wykończenie w atrakcyjnych kolorach, które pozwoli Ci wyrazić swój styl. Z telefonem Zenfone 10 wszystko jest pod ręką! Ultralekki Zenfone 10 idealnie pasuje do Twojego stylu życia - i Twojej dłoni! Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się przegapić ciekawy moment, ponieważ aparat fotograficzny reagował zbyt wolno? Z telefonem Zenfone 10 nie będziesz mieć tego problemu. Możesz teraz natychmiastowo utrwalić na zdjęciu każdy moment, dwukrotnie naciskając klawisz regulacji głośności. Electro.plПоскаржитись | 3 699 zł |
ASUS ZenFone 10 16/512GB 5,92" 120Hz 50Mpix Zielony5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 3 699 zł |
Smartfon ASUS ZenFone 10 16/512GB 5G 5.92" 144Hz Czarny 90AI00M1-M000E0Mały rozmiar, wielkie możliwości! Gwarantujący doskonałą zabawę Zenfone 10 to połączenie wydajności i atrakcyjnego wyglądu w... щеidealnym, kompaktowym urządzeniu. Wszystko, czego potrzebujesz do mobilnej wolności: szybki procesor Snapdragon® 8 Gen 2, aparat z najlepszymi, nowymi funkcjami i wykończenie w atrakcyjnych kolorach, które pozwoli Ci wyrazić swój styl. Z telefonem Zenfone 10 wszystko jest pod ręką! Ultralekki Zenfone 10 idealnie pasuje do Twojego stylu życia - i Twojej dłoni! Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się przegapić ciekawy moment, ponieważ aparat fotograficzny reagował zbyt wolno? Z telefonem Zenfone 10 nie będziesz mieć tego problemu. Możesz teraz natychmiastowo utrwalić na zdjęciu każdy moment, dwukrotnie naciskając klawisz regulacji głośności.... Avans.plПоскаржитись | 3 699 zł |
Smartfon ASUS ZenFone 10 16/512GB 5G 5.92" 144Hz Czarny 90AI00M1-M000E0Mały rozmiar, wielkie możliwości! Gwarantujący doskonałą zabawę Zenfone 10 to połączenie wydajności i atrakcyjnego wyglądu w... щеidealnym, kompaktowym urządzeniu. Wszystko, czego potrzebujesz do mobilnej wolności: szybki procesor Snapdragon® 8 Gen 2, aparat z najlepszymi, nowymi funkcjami i wykończenie w atrakcyjnych kolorach, które pozwoli Ci wyrazić swój styl. Z telefonem Zenfone 10 wszystko jest pod ręką! Ultralekki Zenfone 10 idealnie pasuje do Twojego stylu życia - i Twojej dłoni! Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się przegapić ciekawy moment, ponieważ aparat fotograficzny reagował zbyt wolno? Z telefonem Zenfone 10 nie będziesz mieć tego problemu. Możesz teraz natychmiastowo utrwalić na zdjęciu każdy moment, dwukrotnie naciskając klawisz regulacji głośności.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 3 699 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Asus Zenfone (топ)Порівняти в таблиці →
від 2 799 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 2 599 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 3 099 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 4 026 zł
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 4 199 zł
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 4 699 zł
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 426 zł
6 ", 402 ppi, Android 8.1, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Qualcomm SDM636 Snapdragon 636, камера: 2 модулі, 13 МП, зйомка 4K, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
Відеоогляди
ASUS Zenfone 10 Review: The Best Small Phone, Again
29 червня 202332 272 перегляда
Want a small phone? Get this. - ASUS Zenfone 10
30 червня 2023239 449 переглядів
The Smallest Phone I've Tried in 2023... (ASUS Zenfone 10)
3 липня 2023326 486 переглядів
Why Nobody Buys Small Phones!
29 червня 20233 042 590 переглядів
ASUS Zenfone 10 Review - Battery King
29 червня 2023773 795 переглядів
Asus Zenfone 10: What's new?
29 червня 202333 607 переглядів
Is the Zenfone 10 our New Favorite Small Phone?
12 липня 2023102 238 переглядів
Asus Zenfone 10: 5 best and 5 worst things
30 серпня 202353 744 перегляда
The Best Compact Phone? [ASUS ZenFone 10 Review 2023]
29 червня 202373 206 переглядів
Asus Zenfone 10 | Unboxing & Two Week Review
29 червня 2023219 866 переглядів
The Best No-Compromise Flagship India Deserves! *Asus Zenfone 10*
29 липня 2023690 152 перегляда
Всё под рукой | Обзор Zenfone 10
19 липня 202317 361 перегляд
Asus Zenfone 10 Unboxing!
29 червня 202362 173 перегляда
Is this the Google Pixel KILLER? - ASUS Zenfone 10
14 липня 202355 164 перегляда
ASUS Zenfone 10 Review - The BEST Small Phone?
29 червня 2023430 585 переглядів
Asus Zenfone 10 full review
30 червня 2023207 211 переглядів
Asus Zenfone 10 - One Month Later!
1 серпня 2023131 214 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Asus Zenfone 10
Ціни на Asus Zenfone 10 |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 10 128 ГБ / 8 ГБ | від 2 599 zł | 7 пропозицій | ||
Asus Zenfone 10 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 799 zł | 29 пропозицій | ||
Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ | від 3 099 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 799 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г