Смартфон Asus Zenfone 10 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 17Фото 15 |
Сімейство смартфонів Asus ZenFone продовжує пропагувати концепцію компактних флагманів. У 2023 році лінійка поповнилася ювілейною десятою моделлю - це зручний в користуванні апарат з розмірами екрану 5.9 дюймів по діагоналі. Дисплей пристрою представлений панеллю типу Super AMOLED з високою частотою поновлення 144 Гц, яка доступна в деяких мобільних іграх. В інтерфейсі меню смартфона варто розраховувати на частоту розгорнення до 120 Гц.
Поверх екрана встановили загартоване скло Gorilla Glass Victus 2. Кремнієве серце моделі - це флагманський восьміядерний чіпсет Snapdragon 8 Gen 2, що підкріплюється 8 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR5 та внутрішнім сховищем даних на 256 ГБ (без можливості розширення місткості). Основна камера Asus Zenfone 10 256GB/8GB подвійна. На чолі її поставлено 50 МП сенсор зображення з просунутою 6-осьовою системою стабілізації, а доповнює картину 13 МП ширококутний датчик. Селфі-знімки та відеозв'язок – прерогатива 32 МП фронталки з об'єктивом у лівому верхньому кутку екрану (у характерній «дірочці»). Корпус смартфона захищений від пилу та вологи за суворими вимогами стандарту IP68. На додаток модель здатна похвалитися швидкою та бездротовою зарядкою акумулятора ємністю 4300 мАгод.
Купити Asus Zenfone 10 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 34 →ASUS Zenfone 10 256GB/8GB - Red | 2 799 zł |
Smartfon ASUS Zenfone 10 5G 8/256GB zielony GS-T-ASU-0618 | 3 199 zł |
Smartfon ASUS ZenFone 10 8/256GB 5G 5.92" 144Hz Niebieski 90AI00M5-M000D0 | 3 199 zł |
Smartfon ASUS ZenFone 10 8/256GB 5G 5.92" 144Hz Czarny 90AI00M1-M00090 | 3 199 zł |
ASUS ZenFone 10 8/256GB - 5,92" - 50 Mpix - zielony | 3 199 zł |
Модификації Asus Zenfone 10
Ціни на Asus Zenfone 10 |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 10 128 ГБ / 8 ГБ | від 2 599 zł | 9 пропозицій | ||
Asus Zenfone 10 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 799 zł | 34 пропозиції | ||
Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ | від 3 099 zł | 13 пропозицій |