Карта пам'яті A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 64 ГБ
165 zł Купити! Karta pamięci ADATA SDXC Premier Pro 64GB Class 10 (ASDX64GUI1CL10-R)www.expressbuy.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U1 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації A-Data Premier Pro SD UHS-I U1
Ціни на A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 16 ГБ | від 22 zł | 5 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 32 ГБ | від 23 zł | 7 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 64 ГБ | від 165 zł | 1 пропозиція | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 128 ГБ | від 310 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →