Карта пам'яті A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ (AUSDH32GUICL10-RA1)
A-Data Premier microSDHC UHS-I U1 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta ADATA Premier MicroSDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (AUSDH32GUICL10RA1) | 71 zł |
Karta pamięci ADATA Premier, microSD, 32 GB, Class 10 + adapter SD | 28 zł |
Karta pamięci ADATA Micro SDHC 32GB UHS-I U1 Class 10 (AUSDH32GUICL10-R) | 27 zł |
Karta pamięci MicroSD ADATA 32GB + czytnik (AUSDH32GUICL10-RM3BKBL) | 71 zł |
ADATA MicroSDHC 32GB class 10 z adapterem SD 74220170419104040 | 24 zł |
Модификації A-Data Premier microSD UHS-I U1
Ціни на A-Data Premier microSD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I U1 8 ГБ | від 24 zł | 2 пропозиції | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ | від 24 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ | від 29 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →