Ceny na fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan
Wideo 10Zdjęcia 5 | od 711 do 1 249 zł Uniwersalny fotelik samochodowy obejmujący grupy wagowe 1-2-3, przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 12 lat. W samochodzie produkt ustawiany jest zgodnie z kierunkiem jazdy, jest mocno przytrzymywany przez klamry blokujące systemu Isofix oraz pasek kotwiczący Top Tether jako pomocniczy element mocujący. Dzieci w wieku do 3-4 lat zapinane są w foteliku wewnętrznymi pięciopunktowymi pasami. Następnie do przypięcia dziecka używa się zwykłego samochodowego pasa bezpieczeństwa. Regulacje w konstrukcji Maxi-Cosi Titan reprezentowane są przez 5-stopniową regulację kąta nachylenia oparcia oraz możliwość zmiany wysokości zagłówka (wraz z wbudowanymi pasami). Dodatkowo krzesełko wyposażone jest w poduszkę, która zmniejsza głębokość siedziska, gdy dziecko jest jeszcze małe. Anatomicznie wy...profilowane siedzisko zapewnia odpowiedni komfort podczas długich podróży. Tapicerka materiałowa fotelika samochodowego wykonana jest z wysokiej jakości hipoalergicznego materiału o doskonałej przewodności powietrza. W razie potrzeby pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w pralce w delikatnym cyklu. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxi-Cosi Titan i-Size Fotelik samochodowy dla dzieci 15 miesięcy-12 lat 7 | 800 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Titan i-Size, Basic Blue, Niebieski (od 76 | 914 zł |
Maxi Cosi Titan I-Size Basic Black (MC8835870110) | 711 zł |
Maxi-Cosi Titan S Comfort i-Size Fotelik samochodowy od 15 mies do 12 lat | 1 195 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Titan i-Size, Basic Grey, Szary (od 76 do 1 | 807 zł |
Maxi-Cosi, Fotelik samochodowy Titan i-Size, Basic Black, Czarny (od 76 do | 1 249 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!