Ceny na Cybex Cloud Z i-Size
Wideo 10Zdjęcia 17 | od 222 do 1 583 zł Przytulny kokon dla najmłodszych dzieci, m.in. noworodków. Fotelik przeznaczony jest do użytku od momentu urodzenia do wieku 10-15 miesięcy (lub do osiągnięcia przez dziecko 75 cm wzrostu). Charakterystyczną cechą gondoli jest jedna z najbardziej „leżących” pozycji dziecka po zamontowaniu na bazie Isofix Z, stelażu kompatybilnego wózka lub innej odpowiedniej poziomej powierzchni na zewnątrz samochodu. Aby zapewnić wygodne umieszczenie noworodkom o wzroście do 60 cm, Cybex Cloud Z i-Size wykorzystuje specjalną wkładkę. Model posiada 11-stopniową regulację wysokości zagłówka, wraz z nią można regulować wysokość wbudowanych 5-punktowych pasów bezpieczeństwa. Godnym podziwu w foteliku jest system ochrony przed uderzeniem bocznym LSP. Siła uderzenia w wypadku trafia na wysunięte ochraniacze i r...ozkłada się na korpusie fotelika, a materiał i konstrukcja siedziska amortyzują ją i rozpraszają z dala od dziecka. Oparty na Cybex Base Z, który jest częścią modułowego systemu Z-Line, produkt można obracać w zakresie 90°, co ułatwia wsiadanie i wysiadanie dziecka z fotelika. Ponadto konstrukcja modelu zawiera daszek przeciwsłoneczny i ocieplacz na nóżki dziecka. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cybex Cloud Z i-Size SensorSafe Car Seat | 1 348 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Ferrari Vi | 1 583 zł |
Cybex Cloud Z i-Size Summer Cover | 222 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Soho Grey | 1 199 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Plus, Autu | 877 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Plus, Deep | 1 349 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Plus, Naut | 1 349 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Plus, Moun | 877 zł |
Cybex, Cloud Z i-Size, Rozkładany fotelik samochodowy, 0-13 kg, Plus, Soho | 877 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!