Stabilizator obrazu Zhiyun Smooth-X2
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Zhiyun Smooth-X2 Combopodstawowy |
|
Podświetlenie korpusu (m.in. do wskazywania poziomu naładowania akumulatora).
Pakiet Combo zawiera podświetlenie magnetyczne ze zmienną temperaturą barwową za pomocą filtrów światła, torbę transportową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zhiyun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zhiyun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zhiyun Smooth-X2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZHIYUN SMOOTH-X2 Orange Smooth-Q | 462 zł |
Zhiyun Stabilizator Smooth X biały | 229 zł |
Zhiyun Smooth X2 Camera Gimbal Przezroczysty ZHAE022 | 395 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Zhiyun Smooth-X2
Ceny na Zhiyun Smooth-X2 |
---|---|---|---|---|
Zhiyun Smooth-X2 Combo | od 392 zł | 3 oferty | ||
Zhiyun Smooth-X2 | od 229 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →