Opona całoroczna Yokohama Geolandar A/T-S G012 175/80 R15 90S
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar A/T-S G012 175/80 R15 90S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar A/T-S G012 175/80 R15 90S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Yokohama 175/80R15 G015 Geolandar A/T RPB 90S - opony terenowe R2232 | 429 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 175/80 R15 90S, RPB ) R2232 | 463 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 175/80 R15 90S, RPB ) | 468 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) (175/80 R15 90S) R2232 | 417 zł |
Polecamy