Opona całoroczna Yokohama Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T
Wideo 19Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (205/80 R16 104T) R1157 | 543 zł |
Opona Yokohama 205/80R16 GEOLANDAR A/T G015 104T - opony terenowe R1157 | 458 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 205/80 R16 104T XL, RPB ) | 543 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 205/80 R16 104T XL, RPB ) R1157 | 537 zł |
Opona wielosezonowa YOKOHAMA Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T Darmowa do | 426 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →