Всесезонна шина Yokohama Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T
Відео 19Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (205/80 R16 104T) R1157 | 543 zł |
Opona Yokohama 205/80R16 GEOLANDAR A/T G015 104T - opony terenowe R1157 | 458 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 205/80 R16 104T XL, RPB ) | 543 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( 205/80 R16 104T XL, RPB ) R1157 | 537 zł |
Opona wielosezonowa YOKOHAMA Geolandar A/T G015 205/80 R16 104T Darmowa do | 426 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →