Opona letnia Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 91V
Wideo 19Zdjęcia 6 |
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 91V |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Kup Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 91V
Yokohama BluEarth-GT (AE51) (205/55 R16 91V) R4575 | 361 zł |
Opona Yokohama 205/55R16 BluEarth-GT AE51 91V - opony letnie R4575 | 292 zł |
Yokohama BluEarth-GT (AE51) ( 205/55 R16 91V BluEarth ) R4575 | 326 zł |
Innowacje środowiskowe w działaniu
Linia opon BluEarth firmy Yokohama obejmuje zrównoważone technologie zaprojektowane z myślą o ograniczaniu emisji i ochronie środowiska. Zaprojektowany dla sedanów klasy średniej i premium, AE-51 nie jest wyjątkiem od tej reguły.
Podwójna funkcjonalność ochraniacza
Asymetryczna konstrukcja bieżnika tego modelu zapewnia dwie strefy o różnych właściwościach: część wewnętrzna gwarantuje bezpieczeństwo na mokrym asfalcie, natomiast strefa zewnętrzna odpowiada za stabilność samochodu na suchej nawierzchni oraz podczas manewrowania. Środkowa część z trzema usztywniającymi żebrami i nacięciami poprawia przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.
Wydajny system drenażowy
Konstrukcja opony obejmuje cztery lamele, które skutecznie odprowadzają wodę spod opony, zapobiegając ryzyku aquaplaningu. Yokohama BluEarth-GT AE-51 zapewnia doskonałą przyczepność w zróżnicowanych warunkach pogodowych, choć przeznaczona jest przede wszystkim na sezon letni.
Oszczędność paliwa i trwałość
Dzięki lekkiej konstrukcji i równomiernemu rozkładowi ciśnienia opona charakteryzuje się niskimi oporami toczenia, co przyczynia się do oszczędności paliwa i zwiększenia żywotności bez utraty jakości bieżnika. Ponadto AE-51 charakteryzuje się wysokim komfortem jazdy i niskim poziomem hałasu, dzięki czemu jazda jest przyjemniejsza i mniej męcząca.
Modyfikacje Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 91V
Ceny na Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 91V | od 292 zł | 3 oferty | ||
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 91W | od 287 zł | 4 oferty | ||
Yokohama BluEarth-GT AE-51 205/55 R16 94V | od 407 zł | 3 oferty |