Opona letnia Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 91V
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 91V |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Kup Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 91V
Kumho EcoWing ES31 ( 205/55 R16 91V 4PR ) 2232243 | 280 zł |
Kumho EcoWing ES31 (205/55 R16 91V) 2232243 | 296 zł |
Kumho EcoWing ES31 ( 205/55 R16 91V 4PR ) | 284 zł |
KUMHO ES31 ECOWING 205/55 R16 91 V | 243 zł |
Opona Kumho 205/55R16 ECOWING ES31 91V - opony letnie 2232243 | 248 zł |
O ekologiczności opony letniej Kumho Ecowing ES31 świadczy wygrawerowany plaster miodu na zewnętrznej ścianie bocznej opony. Model uznawany za jeden z najbardziej ekologicznych w portfolio opon południowokoreańskiej marki Kumho.
Dobrze skoordynowany tandem
Kluczem do „zielonych” walorów opony była dobrze skoordynowana praca mieszanki gumowej o wysokiej zawartości krzemionki oraz asymetrycznej rzeźby bieżnika, która zapewnia wyjątkowo niski poziom oporów toczenia. Dzięki temu opona pomaga oszczędzać paliwo, zmniejszając tym samym ilość szkodliwych emisji do atmosfery.
Stabilny chwyt
Asymetryczna rzeźba bieżnika opony gwarantuje stabilność właściwości przyczepności samochodu podczas jazdy zarówno po suchym asfalcie, jak i po mokrej nawierzchni. Stabilność kierunkową pojazdu poprawia jednoczęściowe żebro usztywniające w środkowym segmencie bieżni. W sumie model posiada trzy podłużne usztywnienia, oddzielone szerokimi pierścieniowymi kanałami do odprowadzania mas wodnych. Również praca ukośnie nachylonych szczelin w klockach bieżnika, które stanowią integralną część systemu odwadniającego, ma na celu przeciwdziałanie aquaplaningowi.
Dbanie o ekologię i środowisko
W blokach barkowych bieżnika modelu wykonano specjalne aerodynamiczne wgłębienia zwiększające poziom komfortu akustycznego. Jednocześnie Kumho Ecowing ES31 urzeka komfortem jazdy, dobrą odpornością na zużycie i różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Opona produkowana jest z dbałością o środowisko i środowisko naturalne.
Modyfikacje Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 91V
Ceny na Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 91H | od 245 zł | 7 oferty | ||
Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 91V | od 243 zł | 6 oferty | ||
Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 94H | od 253 zł | 3 oferty | ||
Kumho Ecowing ES31 205/55 R16 94V | od 287 zł | 3 oferty |