Opona zimowa Vredestein Wintrac Ice 215/60 R16 99T
Zdjęcia 18 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Wintrac Ice 215/60 R16 99T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Wintrac Ice 215/60 R16 99T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Wintrac Ice (215/60 R16 99T) AI21560016TWICA22 | 678 zł |
Vredestein Wintrac Ice ( 215/60 R16 99T XL, z kolcami ) AI21560016TWICA22 | 685 zł |
Vredestein Wintrac Ice ( 215/60 R16 99T XL, z kolcami ) | 691 zł |
Polecamy