Opona zimowa Vredestein Wintrac 4 Xtreme 275/45 R20 110V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Wintrac 4 Xtreme 275/45 R20 110V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Wintrac 4 Xtreme 275/45 R20 110V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Wintrac 4 Xtreme (275/45 R20 110V) AP27545020VW4XA02 | 1 647 zł |
Vredestein Wintrac 4 Xtreme ( 275/45 R20 110V XL ) | 1 361 zł |
Vredestein Wintrac 4 Xtreme ( 275/45 R20 110V XL ) AP27545020VW4XA02 | 1 334 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →