Opona zimowa Vredestein Wintrac Pro 285/45 R20 112W
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Wintrac Pro 285/45 R20 112W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Wintrac Pro 285/45 R20 112W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Wintrac Pro (285/45 R20 112W) AP28545020WWPRA02 | 1 163 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 285/45 R20 112W XL ) AP28545020WWPRA02 | 1 191 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 285/45 R20 112W XL ) | 1 205 zł |
Opona Zimowa, Vredestein, Wintrac Pro 285/45R20 112W XL | 990 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →