Opona letnia Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Ultrac Vorti+ (275/45 R20 110Y) AP27545020YUVPA02 | 955 zł |
Opona Vredestein 275/45R20 ULTRAC VORTI + 110 Y XL ZR - opony terenowe AP2 | 786 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ ( 275/45 ZR20 (110Y) XL ) AP27545020YUVPA02 | 963 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ ( 275/45 ZR20 (110Y) XL ) | 974 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →