Зимова шина Vredestein Wintrac Pro 285/45 R20 112W
Відео 4Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Wintrac Pro 285/45 R20 112W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Wintrac Pro 285/45 R20 112W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vredestein Wintrac Pro (285/45 R20 112W) AP28545020WWPRA02 | 1 163 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 285/45 R20 112W XL ) AP28545020WWPRA02 | 1 191 zł |
Vredestein Wintrac Pro ( 285/45 R20 112W XL ) | 1 205 zł |
Opona Zimowa, Vredestein, Wintrac Pro 285/45R20 112W XL | 990 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →