Opona letnia Vredestein Sprint Classic 205/70 R14 95V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Sprint Classic 205/70 R14 95V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Sprint Classic 205/70 R14 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vredestein Sprint Classic ( 205/70 VR14 95V ) | 1 343 zł |
Vredestein Sprint Classic ( 205/70 VR14 95V ) AP20570014VSPCA00 | 1 314 zł |
Vredestein Sprint Classic ( 205/70 R14 95V WW 20mm ) | 1 936 zł |
Vredestein Sprint Classic ( 205/70 R14 95V WW 20mm ) | 1 959 zł |
Wideo recenzje
Polecamy