Uchwyt ścienny Vogels TVM 3213
Zdjęcia 11 |
Vogels TVM 3213 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVM 3213
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VOGELS Uchwyt do telewizora VOGELS TVM 3213 Czarny | 198 zł |
Vogel`s TVM 3213 uchylny uchwyt do TV 19"-43" | 198 zł |
Uchwyt VOGELS do TV 19-43 cali TVM3213 Czarny | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →