Uchwyt ścienny Vogels TVM 3643
Zdjęcia 14 |
Vogels TVM 3643 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVM 3643
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vogels S 3643 40-77 Stojak TV TVM 3643 | 860 zł |
Vogel`s TVM 3643 obrotowy uchwyt do TV 40"-77" | 1 098 zł |
Uchwyt VOGELS do TV 40-77 cali TVM3643 Czarny | 1 200 zł |
Uchwyt VOGELS do TV 40-77 cali TVM3643 Czarny | 1 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →