Uchwyt ścienny Vogels TVM 1243
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Vogels TVM 1243 |
|
W zestawie poziomica.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVM 1243
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VOGELS SOPORTE TV VOGEL S 1243 Pełny MOTION SMALL WAL 43 TVM 1243 | 362 zł |
VOGELS Uchwyt do telewizora VOGELS TVM 1243 Czarny | 459 zł |
Vogel`s TVM 1243 obrotowy uchwyt do TV 19"-43" | 379 zł |
Uchwyt VOGELS do TV 13-27 cali TVM1243 Czarny | 459 zł |
Vogel`s TVM 1243 obrotowy uchwyt do TV 19"-43" | 195 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →