Wideorejestrator
VIOFO A129 Pro Duo Ultra GPS 4K
Wideo 6Zdjęcia 4 |
VIOFO A129 Pro Duo Ultra GPS 4K |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIOFO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIOFO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIOFO A129 Pro Duo Ultra GPS 4K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kamera samochodowa Viofo A129 PRO-G Duo A129PRO/DUO | 979 zł |
Wideorejestrator Viofo A129 Pro-G DUO | 979 zł |
Wideorejestrator Viofo A129 Pro Duo G | 1 088 zł |
Viofo A129 PRO-G 4K/2"/130 DUO - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →