Bateria wodociągowa Villeroy & Boch Umbrella 925300
Zdjęcia 3 |
Villeroy & Boch Umbrella 925300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Umbrella 925300
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Villeroy & Boch Parasol wysokociśnieniowy bateria kuchenna jednoręczna zło | 1 410 zł |
Villeroy & Boch Umbrella 925300LC | 1 499 zł |
Villeroy & Boch Umbrella wysokociśnieniowa jednouchwytowa bateria kuchenna | 1 274 zł |
V & B Bateria kuchenna z litego parasola ze stali nierdzewnej 925300 | 1 218 zł |
Villeroy & Boch Umbrella 925300LE | 1 499 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →