Opona letnia VIKING TransTech II 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING TransTech II 205/65 R16C 107T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING TransTech II 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI TRANSTECH II 205/65 R16 107/105T VIKING 4024069547012 | 685 zł |
Opona Viking 205/65R16C TransTech II 107T - opony dostawcze 452067 | 395 zł |
Viking TransTech II (205/65 R16 107/105T) 04520670000 | 455 zł |
Viking TransTech II ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 463 zł |
Viking TransTech II ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103T ) | 458 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →