Opona całoroczna VIKING FourTech Van 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING FourTech Van 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING FourTech Van 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking FourTech Van (205/65 R16 107/105T) 04521780000 | 489 zł |
Viking FourTech Van ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103H ) | 498 zł |
Opona Viking 205/65R16C FourTech Van 107T M+S 3PMSF - opony dostawcze 4521 | 499 zł |
Viking FourTech Van ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103H ) | 492 zł |
Modyfikacje VIKING FourTech Van 205/65 R16C 107T
Ceny na VIKING FourTech Van 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
VIKING FourTech Van 205/65 R16C 107T | od 489 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →