Opona zimowa VIKING WinTech Van 195/65 R16C 104R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech Van 195/65 R16C 104R 195/65 R16 104 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech Van 195/65 R16C 104R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech Van ( 195/65 R16C 104/102R 8PR podwójnie oznaczone 100R ) 0 | 515 zł |
Viking WinTech Van (195/65 R16 104/102R) 04701730000 | 512 zł |
Viking WinTech Van ( 195/65 R16C 104/102R 8PR podwójnie oznaczone 100R ) | 531 zł |
Modyfikacje VIKING WinTech Van 195/65 R16C 104R
Ceny na VIKING WinTech Van 195/65 R16C 104R |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech Van 195/65 R16C 104R | od 512 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →