Opona letnia VIKING TransTech NewGen 205/65 R16C 107T
Wybierz rozmiar opony
VIKING TransTech NewGen 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING TransTech NewGen 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VIKING Opony letnie 205/65 R 16 C TL 107/103T 105T TRANSTECH NEWGEN 8PR BS | 596 zł |
Viking TransTech NewGen (205/65 R16 107/105T) 04522730000 | 456 zł |
Viking TransTech NewGen ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103 | 463 zł |
Opona Viking 205/65R16C TransTech NewGen 107/105T (103T) 8PR - opony dosta | 444 zł |
Viking TransTech NewGen ( 205/65 R16C 107/105T 8PR podwójnie oznaczone 103 | 458 zł |
Modyfikacje VIKING TransTech NewGen 205/65 R16C 107T
Ceny na VIKING TransTech NewGen 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
VIKING TransTech NewGen 205/65 R16C 107T | od 444 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →