Opona całoroczna VIKING FourTech Plus 175/65 R14 82T
Wybierz rozmiar opony
VIKING FourTech Plus 175/65 R14 82T 175/65 R14 82 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING FourTech Plus 175/65 R14 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VIKING Opony całoroczne 175/65 R 14 TL 82T FOURTECH PLUS BSW MS 3PMSF na k | 231 zł |
Viking FourTech Plus ( 175/65 R14 82T EVc ) 15633660000 | 236 zł |
Viking FourTech Plus (175/65 R14 82T) 15633660000 | 238 zł |
Viking FourTech Plus ( 175/65 R14 82T EVc ) | 239 zł |
Opona Viking 175/65R14 FourTech Plus 82T - opony całoroczne 1563366 | 205 zł |
Modyfikacje VIKING FourTech Plus 175/65 R14 82T
Ceny na VIKING FourTech Plus 175/65 R14 82T |
---|---|---|---|---|
VIKING FourTech Plus 175/65 R14 82T | od 205 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →