Opona całoroczna Kumho PorTran 4S CX11 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho PorTran 4S CX11 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho PorTran 4S CX11 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Kumho 205/65R16C WINTER PORTRAN CX11 107T - opony dostawcze 2287083 | 512 zł |
Kumho PorTran 4S CX11 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) 2287083 | 475 zł |
Kumho PorTran 4S CX11 (205/65 R16 107/105T) 2287083 | 471 zł |
Kumho PorTran 4S CX11 ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) | 480 zł |
Modyfikacje Kumho PorTran 4S CX11 205/65 R16C 107T
Ceny na Kumho PorTran 4S CX11 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Kumho PorTran 4S CX11 205/65 R16C 107T | od 471 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →