Opona całoroczna Nexen Nblue 4 Season Van 205/65 R16C 107T
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue 4 Season Van 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue 4 Season Van 205/65 R16C 107T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue 4 Season Van ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) 17601NXC | 441 zł |
Opona Nexen 205/65R16C NBLUE 4 SEASON VAN 107 T - opony dostawcze 17601 | 423 zł |
Nexen N blue 4 Season Van (205/65 R16 107/105T) 17601NXC | 447 zł |
Nexen N blue 4 Season Van ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) | 446 zł |
Opona wielosezonowa NEXEN N'BLUE 4 SEASON VAN 205/65R16 107T | 412 zł |
Modyfikacje Nexen Nblue 4 Season Van 205/65 R16C 107T
Ceny na Nexen Nblue 4 Season Van 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue 4 Season Van 205/65 R16C 107T | od 412 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →