Karta pamięci Verbatim microSDHC Class 10 16 GB
Verbatim microSDHC Class 10 16Gb 16 GB32 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim microSDHC Class 10 16 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim 16 GB microSDHC 16384 MB Micro Secure Digital High Capacity micro | 113 zł |
Verbatim microSDHC Class 10 - 16GB | 30 zł |
Karta Verbatim MicroSDHC 16 GB Class 10 (44010) | 20 zł |
Verbatim Micro SDHC 16GB Class10 UHS-I + Adapter | 39 zł |
Karta pamięci VERBATIM microSDHC, 16 GB, Class 10 + adapter SD | 19 zł |
Verbatim Micro SDHC 16GB Class10 UHS-I + Adapter | 18 zł |
Karta Verbatim Premium MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U1 (44082) | 24 zł |
Modyfikacje Verbatim microSDHC Class 10
Ceny na Verbatim microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim microSDHC Class 10 16 GB | od 18 zł | 8 oferty | ||
Verbatim microSDHC Class 10 32 GB | od 17 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →