Карта пам'яті Verbatim microSDHC Class 10 32 ГБ (44013)
Verbatim microSDHC Class 10 32Gb 16 ГБ32 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim microSDHC Class 10 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Memory Card Microsdhc Scheda Di Memoria Class 10 32 Gb 44013 | 26 zł |
Karta Verbatim Prem300x MicroSDHC 32 GB Class 10 (44013) | 23 zł |
Karta pamięci VERBATIM microSDHC, 32 GB | 23 zł |
Karta pamięci microSDHC Verbatim 32 GB Class 10 | 17 zł |
Модификації Verbatim microSDHC Class 10
Ціни на Verbatim microSDHC Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim microSDHC Class 10 16 ГБ | від 18 zł | 8 пропозицій | ||
Verbatim microSDHC Class 10 32 ГБ | від 17 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →