SSD Verbatim Store n Go USB 3.2 53250 512 GB
Zdjęcia 6 |
Verbatim 53250 |
|
W pakiecie znajduje się oprogramowanie Nero Backup, za pomocą którego w dowolnym momencie możesz wykonać kopię zapasową wszystkich plików.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go USB 3.2 53250 512 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store n Go Portable SSD 512 GB czarny zewnętrzny dysk SSD USB 30 | 334 zł |
Verbatim Store 'n' Go | 260 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Verbatim 53250 512GB | 225 zł |
zewnętrzny dysk SSD Verbatim Store 'n' Go Portable 512GB (53250) Czarny | 245 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! verbatim Dysk zewnętrzny Store n Go 512GB 2,5'' USB-C | 212 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Verbatim Store n Go USB 3.2 53250
Ceny na Verbatim Store n Go USB 3.2 53250 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go USB 3.2 53249 256 GB | od 141 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Store n Go USB 3.2 53250 512 GB | od 212 zł | 14 oferty | ||
Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB | od 319 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →