SSD Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB
Zdjęcia 6 |
Verbatim 53230 |
|
W pakiecie znajduje się oprogramowanie Nero Backup, za pomocą którego w dowolnym momencie możesz wykonać kopię zapasową wszystkich plików.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Store n Go Portable SSD - zewnętrzny dysk Solid State Drive z 1 T | 319 zł |
Verbatim Store 'n' Go | 368 zł |
Dysk VERBATIM Store n Go 1TB SSD | 319 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Verbatim Store 'n' Go Portable 1TB Czarny (53230) | 359 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Verbatim Store n Go USB 3.2 53230
Ceny na Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go USB 3.2 53249 256 GB | od 141 zł | 3 oferty | ||
Verbatim Store n Go USB 3.2 53250 512 GB | od 225 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Store n Go USB 3.2 53230 1 TB | od 319 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →