Dysk twardy Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 TB
Zdjęcia 7 |
Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 TB 2 TB4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk zewnętrzny HDD Verbatim Store 'n' Save 4TB Czarny (47685) | 559 zł |
Dysk zewnętrzny VERBATIM Store 'n' Save, 4 TB, USB 3.0 | 601 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Verbatim dysk zewnętrzny Store ''n'' Save 3.5'' (8,8 | 549 zł |
Verbatim Store N Save 3.5 4tb Usb 3.0 Gen 2 External Hdd Czarny 47685 | 525 zł |
Modyfikacje Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685
Ceny na Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47683 2 TB | od 389 zł | 6 oferty | ||
Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 TB | od 525 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →