Жорсткий диск Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 ТБ
Фото 7 |
Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 ТБ 2 ТБ4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Store 'n' Save - Zewn?trzny dysk - 4TB - Czarny | 552 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Verbatim Store 'n' Save 4TB Czarny (47685) | 559 zł |
Dysk zewnętrzny VERBATIM Store 'n' Save, 4 TB, USB 3.0 | 601 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Verbatim dysk zewnętrzny Store ''n'' Save 3.5'' (8,8 | 549 zł |
Verbatim Store N Save 3.5 4tb Usb 3.0 Gen 2 External Hdd Czarny 47685 | 525 zł |
Модификації Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685
Ціни на Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47683 2 ТБ | від 389 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Store 'n' Save New 3.5" 47685 4 ТБ | від 525 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →