Okap VDB WGS 60/35
Zdjęcia 5 |
VDB WGS 60/35 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB WGS 60/35
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB WGS 60/35 Czarny | 659 zł |
Okap VDB WGS 60/35 BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA|RATYRRSO0|I | 607 zł |
Okap do zabudowy VDB WGS 60/35 BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA | 639 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →