Okap Gotze & Jensen BH400WM biały
Zdjęcia 6 |
Gotze & Jensen BH400WM biały 2022 rok biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gotze & Jensen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gotze & Jensen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gotze & Jensen BH400WM biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap GÖTZE & JENSEN BH400WM Białe szkło | 560 zł |
Okap GÖTZE & JENSEN BH400WM Białe szkło | 560 zł |
Modyfikacje Gotze & Jensen BH400WM
Ceny na Gotze & Jensen BH400WM |
---|---|---|---|---|
Gotze & Jensen BH400WM biały | od 560 zł | 3 oferty | ||
Gotze & Jensen BH400KM czarny | od 550 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →