Śpiwór Vaude Kobel Adjust 500 (12962)
Zdjęcia 7 |
Vaude Kobel Adjust 500 |
|
Warunki temperaturowe śpiwora: zalecenia dotyczące wyboruBadamy temperatury komfortu dla mężczyzn i kobiet, aby nie zmarznąć w śpiworze
Jak wybrać śpiwór: główne zasady i zaleceniaWszystko, co musisz wiedzieć o kształtach, typach i trybach temperaturowych śpiworów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Kobel Adjust 500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vaude Dziecięcy Kobel Dostosuj 500 SYN Śpiwory Ciemnoindyjski czerwony lew | 432 zł |
Vaude Kobel Adjust 500 Ii Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 395 zł |
Vaude Unisex Kobel Adjust 500 II SYN śpiwór Morze Bałtyckie lewy 45780 | 388 zł |
Vaude Unisex Kobel Adjust 500 II SYN śpiwór Dark Cherry lewy 45780 | 388 zł |
Vaude Kobel Adjust 500 Ii Sleeping Bag Pomarańczowy Regular / Left Zipper | 375 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →