Спальний мішок Vaude Kobel Adjust 500 (12962)
Фото 7 |
Vaude Kobel Adjust 500 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaude 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaude.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vaude Kobel Adjust 500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vaude Dziecięcy Kobel Dostosuj 500 SYN Śpiwory Ciemnoindyjski czerwony lew | 434 zł |
Vaude Kobel Adjust 500 Ii Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 387 zł |
Vaude Unisex Kobel Adjust 500 II SYN śpiwór Dark Cherry lewy 45780 | 388 zł |
Vaude Unisex Kobel Adjust 500 II SYN śpiwór Morze Bałtyckie lewy 45780 | 388 zł |
Vaude Kobel Adjust 500 Ii Sleeping Bag Pomarańczowy Regular / Left Zipper | 376 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →