Suszarka Valera Epower 2030
Valera Epower 2030 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera Epower 2030
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera ePower EP 2030 EQ RC Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 1600W 2 prędkoś | 999 zł |
Valera E Power 2030 suszarka do włosów biała 1600W | 1 120 zł |
Valera ePower EP 2030 EQ RC Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 1600W 2 prędkoś | 999 zł |
VALERA suszarka epower 2030 eq | 999 zł |
VALERA suszarka epower 2030 eq rc d bl | 999 zł |
VALERA suszarka epower 2030 eq rc d | 999 zł |
Suszarka Valera ePower 2030 -PURE WHITE | 750 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →